• 444 8 367

  • info@ekinnakliyat.com

Hakkımızda

Ekin Nakliyat Hakkında

Ekin Nakliyat olarak 30 sene önce İstanbul merkezli olarak başladığımız nakliyat hizmetlerine bugün itibari ile Türkiye’nin her ilinde devam ediyoruz. Sektörde yer alan firmalar arasında 30 yıllık deneyimimiz, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile fark yaratmaya çalışıyoruz.

Hizmet politikası olarak tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız 30 yıllık değerlerini değiştirmeden iyileştirerek sektörde fark yaratmaya devam etmektedir. %100 müşteri odaklı çalışan firmamız uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Hizmetin kalitesini süreç kadar uzman kadronun da belirlediğine inanmaktayız. Bu nedenler tam 30 yıllık hizmet geçmişimizde ekip olarak uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile yola devam etmekteyiz.  Şehiriçi, şehir dışı, kurumsal taşıma ve depolama alanlarında müşteriye özel çözümler ile hizmet politikası izlemekteyiz.

Vizyon

Ekin Nakliyat olarak vizyonumuz;

  • Sektöre yeni bir soluk katmak,
  • Müşteri odaklı çalışmak,
  • Sorunsuz, kaliteli ve hızlı hizmet vermek,
  • En önemlisi de sektör içerisinde, verdiğimiz hizmetler ile öncelikle tercih edilen kurum olmak.

Misyon

Ekin Nakliyat olarak misyonumuz;

Sektörde diğer firmalara kıyasla sahip olduğumuz geniş hizmet entegrasyonu, olduğu kadar fazla ürün çeşitliliği ile geniş ulaşım ağımızla birleştirerek müşterilerimize her zaman üst düzey, sorunsuz ve hızlı bir hizmet sağlamak, sosyal ve kültürel çevreye duyarlı ve hem genel firma imajı hem de çalışanları ile her zaman gurur duyulan bir kurum olmaktır.