• 444 8 367

  • info@ekinnakliyat.com

Ekin Nakliyat Hizmetleri - 444 8 367

Ekin Nakliyat Hakkında

Evden Eve Nakliyat sektöründe kurulduğu 1990 yılından beri birçok kaliteli ve başarılı nakliye hizmetine imza atan firmamız İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bugün birçok nakliye firmasının örnek aldığı lider firmalardan olmuştur. Hizmet verdiğimiz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin güvenini kazanmış olmamızı yıllardır bu sektörde kendisini sürekli geliştirerek özverili çalışmaya, gelişen teknolojiler doğrultusunda hizmeti şekillendirmeye borçluyuz. Firma Bünyesinde yetiştirdiğimiz personelimiz ile çalışma arkadaşlarımızın işinde profesyonel ve deneyimli olmaları, kullanılan ekipmanların sağlıklı ve dayanıklı olan malzemeler olması, araçlarımzın nakliye için en uygun araçlar olması müşteriyi seçim konusunda nakliye hizmetimizden faydalanma konusunda ileri derecede cazip kılmıştır.

ekin nakliyat

Nakliyat öncesi sözleşme yapıyoruz.

ekin nakliyat

Aklınıza takılanları yanıtlıyoruz.

ekin nakliyat

Kaliteli nakliye hizmeti sunuyoruz.

ekin nakliyat

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Neler Yaparız ?

Ekin Evden Eve Nakliyat olarak, sizlere nakliyat sektöründe kaliteli hizmet sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline şehiriçi ve şehir dışı olmak üzere evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız 30 yıldır sektörde yer almaktadır. Ekin Nakliyat evden eve taşımacılık hizmetleri sayesinde eşyalarınız kırılmadan, dökülmeden, hızlı bir şekilde istediğiniz adrese taşınır.

Ofis Taşıma

Ekin Nakliyat ofis taşıma hizmetimiz sayesinde büyük veya küçük çağlı işyelerinizi, ofislerinizin taşınması için sorunsuz bir süreç sunuyoruz. Ofis taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması, yeni adresinize teslim edilmesi, eşyaların yeni adrese yerleştirimi ve kurulumu işlemlerinin hepsini siz yorulmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Eşya Paketleme

Ekin Nakliyat olarak eşya paketleme hizmetimizde kaliteli, son teknoloji ile üretilmiş materyeller kullanmaktayız. Kullanılan paketleme materyallerinin her biri kaliteli, yük basıncına dayanıklı, su geçirmez ve eşyalarınıza zarar vermeyen malzemelerden yapılmıştır. Eğer eşyalarınızı kendiniz taşıyacak fakat paketleme ile uğraşmak istemiyorsanız hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ekin Nakliyat
Ekin Nakliyat
Ekin Nakliyat
Ekin Nakliyat

Eşya Depolama

Eşyalarınızı bir süre kullanmayacak iseniz istediğiniz süre boyunca özel depolarımızda zarar görmeden depolamak için hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınız alarm sistemli, 7/24 güvenlikli, özel havalandırma sistemine sahip depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde müşteri odaklı çalışmaktayız. İhtiyaçlarınıza özel nakliyat süreçlerimiz ile en kısa sürede şehirler arası nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. 30 yıllık deneyimimiz sayesinde şehirler arası nakliyat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fabrika Taşıma

Ekin Nakliyat olarak 30 yıldır sektöre büyük veya küçük ölçekli fabrikaların taşınma işlemlerini sorunsuz tamamlayabilmesi için hizmet vermeye devam ediyoruz. Fabrika makinaları, araç ve gereçleri, belgeleri özenle taşınması gereken eşyalardır. Ev taşıma veya nakliyat işlemlerinden daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Bu yüzden fabrika taşınma işlemlerinizde firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.